DEMO DAY – Orange Fab wystartował po raz trzeci!


7 października 2015

5 października br. oficjalnie wystartowała 3. edycja programu dla start-up’ów, Orange Fab. Podobnie jak w poprzednich edycjach do udziału zapraszamy start-up’y, które mają gotowy produkt i chcą go rozwijać i promować na rynkach globalnych we współpracy z Orange. Nowością jest rozszerzenie Faba na kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Spotkanie „Demo Day” w Multikinie Złote Tarasy rozpoczynało nową, 3. i wieńczyło 2. edycję programu. Podczas wydarzenia zaprezentowali się laureaci 2. edycji: PKRM – usługi marketingu w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem małych stacji bazowych, hollo  – aplikacja do wzywania pomocy drogowej, Brinch – beacony, InPay – płatności bitcoinami i OORT – usługi Smart Home.

Wysłuchaliśmy także debaty z udziałem praktyków i przedstawicieli Orange Fabu. Wzięli w niej udział: Radek Tadajewski (OORT), Anna Walkowska (homplex.pl, Akcelerator Warszawski), Krzysztof Kozłowski (Orange Labs), Christine Gendre (Orange Fab&Business Development) i Oksana Hoshva (CEO & Founder, DOT DOT innovation).

Relacja z debaty oraz zdjęcia na stronie Orange Fab oraz blogu orange.