Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wolves Summit 24-26 Marca 2021

24 marca - 26 marca

Darmowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas konferencji Wolves Summit 2021, która odbędzie się w dniach w dniach 24-26 marca 2021 roku. Przedstawiciele Orange Fab będą czekać na Was na specjalnie przygotowanym wirtualnym stoisku w sekcji Inwestor. Istnieje także możliwość umawiania spotkań w ramach narzędzia matchmakingowego. W tym roku chcielibyśmy się skupić na poszukiwaniu rozwiązań w ramach następujących obszarów:

  • Usługi ICT dostarczane w modelu abonamentowym SaaS, dające możliwość małym firmom i indywidualnym przedsiębiorcom digitalizację działalności w szczególności świadczenie usług klientom w kanałach zdalnych oraz zarządzaniem przedsiębiorstwem i pracownikami zdalnymi lub działającymi w terenie w trybie „on line”.

 

  • Rozwiązania ICT z obszaru Industry 4.0, automatyzujące i usprawniające procesy przemysłowe w takich dziedzinach jak np. produkcja, handel, logistyka w szczególności wykorzystujące możliwości sieci telekomunikacyjnych w dziedzinie łączności bezprzewodowej, przewodowej w ramach sieci campusowych 4G i 5G i przetwarzania danych na platformach sieciowych m.in. w ramach Live Objects (przykładowe przypadki użycia to optymalizacja linii produkcyjnych, monitorowanie zapełnienia silosów, detekcja anomalii, opomiarowanie linii produkcyjnych, wykorzystanie dronów).

Szczegóły

Start:
24 marca
Koniec:
26 marca
Koszt:
Darmowy
View Wydarzenie Website