Orange Fab partnerem Wolves Summit!


2 listopada 2015

W dniach 27 i 28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyła się druga edycja największej w Polsce międzynarodowej konferencji poświęconej innowacyjności i przedsiębiorczości – Wolves Summit. Dwudniowe wydarzenie było skierowane do właścicieli startupów chcących skonfrontować swoje pomysły na biznes ze zdaniem specjalistów i mentorów.

W przestrzeni Wolves Summit każdy mógł skorzystać z doskonale działającej sieci Orange oraz spotkać mima Orange Fab, który „opowiadał” o programie. Zainteresowani mogli wziąć udział w konkursie opartym na technologii beaconowej przygotowanej przez współpracujący startup – Brinch.

Mieliśmy okazję przeglądnąć blisko 200 z 250 startupów, z czego 60 wybraliśmy do rozmów. Szukaliśmy najbardziej wpisującego się do programu Orange Fab. Pojawił się Deskdoo, którego zaprosiliśmy do 12-tygodniowego programu akceleracji 🙂

Wszystkie startupy, które rozmawiały z zespołem Orange Fab i te które nie zdążyły zachęcamy do złożenia zgłoszenia. Czekamy do 6 stycznia!