Startupy w Afryce, sprzedaż i digitalizacja obsługi klienta


23 listopada 2017

15 listopada br. w Reaktor Warsaw odbyło się już 59 spotkanie poświęcone przedsiębiorczości, „Startupy w Afryce, sprzedaż i digitalizacja”. Prelegentami byli Bartek Górecki ze startupu Lokalowo, Basia Nasierowska przedsiębiorca z z ponad 20 – letnim doświadczeniem biznesowym w Afryce, a także Kamil Jodełko i Patryk Powierża z Orange Polska, którzy przedstawili innowacyjne rozwiązania stosowane w obsłudze klienta, a także Łukasz Skiba prezentujący Orange Fab.

Orange Polska było jednym z partnerów tego wydarzenia, razem z Publicis Media, Toolbox for HR, beesfund, Snażyk Granicki, Business Edge.

Bartek Górecki, założyciel startupu Lokalowo, przedstawił swoje rozwiązanie do wyszukiwania przestrzeni w restauracjach, kawiarniach itp., do organizacji prywatnych wydarzeń towarzyskich, eventów firmowych itp. Po jego wystąpieniu Basia Nasierowska, która sama mówi o sobie: „Innovative Technologies Evangelist and Enthusiast, Mentor, Start-ups Developer” podzieliła się doświadczeniem 23 lat pracy w firmach w Południowej Afryce, gdzie koordynowała m.in. stworzenie połączenia światłowodowego między Johannesburg (RPA) a wyspą Goa (Indie).

Na fali startupowych opowieści Kamil Jodełko i Patryk Powierża z Orange Polska przedstawili historię wdrożenia startupu Wandlee, który obsługuje klientów w kanale Messengera na profilach Fb Orange Polska i Nju Mobile. Spotkanie zakończył Łukasz Skiba, który zaprezentował założenia programu Orange Fab. W drugiej, nieformalnej części był czas na networking.

Reaktor to przestrzeń coworkingowa dla startupów usytuowana na warszawskim Żoliborzu. Odbywają się tam cykliczne spotkanie poświęcone przedsiębiorczości z możliwością wartościowego networkingu.