Startupy w ramach Orange Fab

Sezon 7
cogniitvX to platforma AI, która monitoruje i zarządza powierzchnią handlową
Sezon 7
Witbee jako certyfikowany partner Google Marketing Platform, specjalizuje się w marketingu opartym o dane. Nasza wiedza, doświadczenie i technologia pomaga organizacjom ulepszać analizy, optymalizować aktywności marketingowe i zwiększać zyski.
Sezon 7
Wiemy, nawet instynktownie, że uśmiech jest dobry i przydatny. Jednak do zbudowania każdego nawyku, również nawyku uśmiechu, potrzebujemy nagrody. I tym właśnie zajmuje się Quantum CX.
Sezon 7
Nextep Technologies to startup technologiczny, specjalizujący się w tworzeniu dedykowanych rozwiązaniach IT oraz IoT na potrzeby szeroko pojętego rynku energetycznego, w szczególności w obszarze sprzedaży energii oraz zarządzania efektywnością energetyczną.
Sezon 7
SEZO A1M to kompaktowy czujnik służacy do pomiarów środowiskowych oraz jakości powietrza zintegrowany z platformą Orange Live Object.
Sezon 7
CoreDF pracuje nad rozwiązaniami do akceleracji przetwarzania oraz analizy danych w środowiskach Big Data.
Sezon 7
Unikalna hybryda kompetencji osób pochodzących z różnych środowisk, dziedzin nauki i obszarów nowych technologii zaowocowała stworzeniem innowacyjnych rozwiązań sensorycznych.
Sezon 7
Power Cloud Connector jest urządzeniem umożliwiającym odczytywanie danych oraz kontrola urządzeń elektroenergetycznych pracujących w instalacjach fotowoltaicznych.
Sezon 7
Augmented Vision  to rozwiązanie do zdalnej pomocy eksperta w czasie rzeczywistym. Produkt wykorzystuje technologie rzeczywistości rozszerzonej (AR) z wizją komputerową (CV).
Sezon 6
PySENSE to firma działająca w obszarze Internet of Things, ze szczególnym naciskiem na sektor smart metering. Dostarczamy rozwiązanie do zdalnych odczytów mediów oraz zdalnego zarządzania licznikami, bez konieczności ich wymiany na nowe.
Sezon 6
Fabryka Bezpieczeństwa FABE Sp. z o.o. jest firmą inżynierii bezpieczeństwa przemysłowego, ukierunkowaną na innowacyjne działania związane z podnoszeniem i utrzymywaniem standardu bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych.
Sezon 6
SentiSquare wykorzystuje przetwarzanie języka naturalnego (NLP) w celu ulepszenia procesu obsługi klienta. Automatyzacja, zwiększanie wydajności, oszczędzanie czasu, poprawa CX i inteligentna sprzedaż.
Sezon 6
Platforma Vizum Factory umożliwia ciągłe monitorowanie wszelkich zasobów ruchomych (pojazdy, pracownicy, narzędzia) na terenie przedsiębiorstwa w przestrzeniach otwartych i zamkniętych.
Sezon 6
Placeme to aplikacja data-as-a-service, która dostarcza informacji o klientach i potencjale sprzedaży w danej lokalizacji. Wykorzystując algorytmy uczenia maszynowego placeme pomaga optymalizować budżety między innymi w działach ekspansji, sprzedaży i marketingu.
Sezon 6
VR-LEARNING to platforma oferująca wynajem wirtualnych pokoi, sal szkoleniowych i konferencyjnych.
Sezon 6
NMT oferuje system elektronicznych etykiet cenowych. Umożliwia w efektywny sposób oznakować produkty na półkach sklepowych, wieszakach czy gablotach.
Sezon 6
Escoral oferuje elektroniczny system ekranów informacyjnych e-ink. System umożliwia oznakowanie obszarów/stref lub pomieszczeń, wyświetlenie właściwej informacji oraz personalizowanie i zarządzanie informacjami na ekranie.
Sezon 6
Tutorial Online to rozwiązanie zapewniające wsparcie użytkowników aplikacji webowych oraz użytkowników stron WWW.
Sezon 5
Whirla – bezprzewodowe ładowanie telefonów dla kawiarni, biur, centrów handlowych i innych przestrzeni publicznych. Whirla udostępnia energię użytkownikom przestrzeni, jednocześnie tworząc skuteczny kanał marketingowy dla właścicieli lokali.
Sezon 5
Fastpass to pierwsza w Polsce aplikacja pozwalająca przyjmować płatności bezgotówkowe w oparciu o transakcje BLIKIEM za pomocą kodu generowanego przez aplikację mobilną banku Klienta.
Sezon 5
NaviParking - an application that allows to optimize the allocation of parking spaces and find the nearest place to park.
Sezon 5
Erly to rozwiązanie dla rozładowującego się telefonu, gdziekolwiek jesteś, bez dodatkowych kabli z szybkim, wygodnym i najbardziej mobilnym dostępem do energii.
Sezon 5
JT Weston - Twórca aplikacji Makigami - innowacyjnej platformy automatyzacji pracy i procesów biznesowych, która umożliwia szybkie przekształcenie procesów manualnych w automatyczne .
Sezon 5
Producent solarnie zasilanej, inteligentnej infrastruktury dla miast i klientów biznesowych. W skład oferty wchodzą: solarne ławki, solarne przystanki, czy solarne infokioski.
Sezon 5
Asta Inventory of Things to system pozwalający zarządzać zasobami IoT
Sezon 5
SmartPorter to profesjonalne połączenie zamka elektronicznego z internetowym systemem zarządzania
Sezon 5
Retailic pomaga osiągać ponadprzeciętne wyniki wspierając budowę wartości dodanej w handlu detalicznym.
Sezon 5
System Shield.Bike jest dedykowanym systemem stworzonym do zabezpieczenia rowerów tradycyjnych oraz rowerów ze wspomaganiem elektrycznym tzw. eBike.
Sezon 5
Billtech to aplikacja pozwalająca na łatwe zintegrowanie wszystkich cyklicznych rachunków w jednym miejscu
Sezon 5
UnifiedAPI umożliwia sprawną, szybką i efektywną integrację z systemami bankowymi w wielu krajach
Sezon 5
Firma Teraz Energia oferuje usługi związane z efektywnością energetyczną, zarządzaniem rozproszoną generacją, konsumpcją i magazynowaniem energii elektrycznej i cieplnej.
Sezon 4
Take Task to rozwiązanie, w którym klient zleca wykonanie zadań w terenie (np. audyt  100 sklepów, lub tajemniczy klient). Zadanie jest umieszczane w platformie i publikowane w aplikacji mobilnej.
Sezon 4
Applica prezentuje innowacyjne rozwiązanie polegające na wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) w celu automatyzacji procesów biznesowych, w tym komunikacji tekstowej z klientami  na czatach, forach, aplikacji Messenger.
Sezon 4
Tutlo to platforma do nauki języka angielskiego umożliwiająca połączenie na żądanie z native speakerem (przez przeglądarkę internetową lub  aplikację mobilną). Osoba, która chce rozpocząć naukę języka obcego wykupuje na platformie pakiet lekcji.
Sezon 4
Lerta prezentuje rozwiązanie służące do analityki zużycia energii. W przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania typu “customer engagement” Lerta osiąga wysoki poziom szczegółowości i personalizacji wskazówek oraz komunikatów.
Sezon 4
Dotsens Car Assistant to system, którego podstawowym elementem jest lokalizator pojazdów pozbawiony opłat za transfer. Rozwiązanie oferuje wiele aplikacji mobilnych i internetowych, dostępnych dla użytkowników również bez opłat.
Sezon 4
Treesat.io jest otwartym narzędziem, połączeniem rynku usług i Internetu Rzeczy. Architektura rozwiązania pozwala na podłączenie do niej dowolnego urządzenia elektronicznego lub zespołu urządzeń.
Sezon 4
Tos to system do przesyłania faktur VAT (FV) w modelu B2B, którego głównym celem jest likwidacja wydruku faktur. Podczas robienia zakupów wystarczy podać nr NIP kupującego, a sprzedawca zamiast wydrukować FV wyśle ją na konto klienta w systemie.
Sezon 4
Wandlee specjalizuje się w tworzeniu algorytmów sztucznej inteligencji (AI), dzięki której automatyzuje różne obszary marketingu, obsługi klienta czy sprzedaży.
Sezon 4
Rozwiązanie QuantoS Connect IoT to warstwa mediacyjno-software’owa znajdująca się pomiędzy urządzeniami IoT, a platformą zarządzającą, która będzie zlokalizowana w firmie dostarczającej rozwiązanie, Orange Polska lub u klientów ( zależnie od modelu rozwiązania).
Sezon 3
WISE STORIES to personalizowany gamebook, w którym dziecko staje się bohaterem fabuły i może wpływać na jej przebieg.
Sezon 3
T4P jest innowacyjnym rozwiązaniem, które informuje o dostępności wolnych miejsc postojowych w miastach. Rozwiązanie jest oparte o specjalnie zaprojektowane przez nas kamery IP.
Sezon 3
Firma została powołana w 2013 roku i zadebiutowała z Betą Sher.ly na konferencji TechCrunch Battlefield w Berlinie zyskując ciepłe przyjęcie i ponad 600 użytkowników w ciągu 2 dni.
Sezon 3
iWisher jest marketplacem B2B2C, który użytkownikom pozwala zrealizować ich marzenia dzięki funkcji wishlisty zintegrowanej z funkcją bankową.
Sezon 3
Deskdoo rozwiązanie dostępne w modelu oprogramowania jako usługi lub jako prywatna chmura dla klientów korporacyjnych. Wspiera pracę zespołów rozporoszonych oraz pracowników zdalnych.
Sezon 2
Platforma Komunikacji i Rozwiązań Mobilnych to opatentowany sposób wykrywania telefonu komórkowego za pomocą małej stacji nadawczej. Spółka wykorzystuje małe stacje nadawcze do świadczenia value added services jak np. LBS.
Sezon 2
OORT to nowe spojrzenie na rozwiązania typu “smart home”. Pozwala użytkownikom kontrolować urządzenia w ich otoczeniu za pomocą jednej aplikacji w smartfonie lub na tablecie, bez względu na ich producenta.
Sezon 2
Aplikacja mobilna służy do grywalizacji życia i wzmacniania więzi klientów z markami.Gra toczy się w świecie rzeczywistym, akcje są oparte o aktywności w otaczającym nas środowisku.
Sezon 2
Usługa pozwala na szybkie znalezienie i wezwanie pomocy np. holownika w najbliższej okolicy w przypadku awarii lub wypadku drogowego. Klient może także rozliczyć należność za usługę dzięki modułowi płatności mobilnych.
Sezon 2
Platforma Brinch to rozwiązanie, które zmienia doświadczenia Klientów sklepów, a jednocześnie wspiera procesy sprzedaży i pozwala lepiej poznać zachowania i nawyki Klientów. 
Sezon 1
Kreator magazynów, do którego wystarczy jedynie wkleić tekst i zdjęcia, a dzięki szablonom utworzy się gazeta z unikalnym linkiem z możliwością czytania w aplikacji na iPada, w przeglądarce oraz jako PDF.
Season 7
Nextep Technologies is a technology startup specializing in creating dedicated IT and IoT solutions for the needs of the broadly understood energy market, in particular in the area of ​​energy sales and energy efficiency management.
Season 7
We know, even intuitively, that a smile is great and useful. However, we need a reward to build every habit, including the habit of a smile. And that's what Quantum CX does. We support building positive habits in teams by rewarding for kindness.
Season 7
Witbee, as the certified partner of Google Marketing Platform, specializes in Data Driven Marketing
Season 7
cogniitvX is a computer vision AI platform that monitors and manages commercial space
Season 7
SEZO A1M to kompaktowy czujnik służacy do pomiarów środowiskowych oraz jakości powietrza zintegrowany z platformą Orange Live Object.
Season 7
CoreDF is working on solutions to accelerate data processing and analysis in Big Data environments.
Season 7
A unique hybrid of competences of people from different environments, science and areas of new technologies has resulted in the creation of innovative sensory solutions.
Season 7
Power Cloud Connector is a device that enables data reading and control of electrical devices operating in photovoltaic installations.
Season 7
Augmented Vision is a solution for remote expert assistance in real time. The product uses augmented reality (AR) technologies with computer vision (CV).
Season 6
Tutorial Online is a solution providing support for web application users and website users. The Online Tutorial - like a virtual assistant - monitors what is happening in the browser on a regular basis during everyday work and gives instructions what to click and which data to enter.
Season 6
Escoral offers an electronic e-ink information screen system. The system allows you to mark areas/zones or rooms, display the right information and personalize and manage information on the screen.
Season 6
NMT offers an electronic price label system. It enables effective labeling of products on store shelves, hangers or display cases.
Season 6
The Vizum Factory platform enables continuous monitoring of all mobile resources (vehicles, employees, tools) on the company's premises in open and closed spaces.
Season 6
VR-LEARNING is a platform offering rental of virtual rooms, training and conference rooms.
Season 6
Safety Factory Fabe ltd. is the company operating in the field of industrial safety engineering, focused on the procedures related to the increase and maintenance of safety standards in industrial sites
Season 6
Placeme is online application that predicts sales potential and customer profile in specific address. Using the machine learning algorithms, placeme helps optimize budgets, including in the areas of expansion, sales and marketing.
Season 6
SentiSquare uses NLP to upgrade customer care processes. Automate, boost performance, save time, improve CX, and sell smarter – our machine learning-based solution is language independent and works for all channels in your contact centre.
Season 6
PySENSE is a company operating in the area of Internet of Things with particular emphasis on the smart metering sector.
Season 5
Producer of solar powered, intelligent infrastructure for cities and business customers. The offer includes: solar benches, bus stops and stands.
Season 5
Designer of the Makigami application - an innovative platform for the automation of work and business processes, which allows you to quickly transform manual processes into automatic .
Season 5
Erly is a solution for discharging phone, wherever you are, without additional cables with fast, convenient and the most mobile access to energy.
Season 5
NaviParking - an application that allows to optimize the allocation of parking spaces and find the nearest place to park.
Season 5
Whirla wireless smartfon charging for cafes, offices, shopping centers and other public spaces.
Season 5
Fastpass is the first application in Poland that allows you to accept non-cash payments based on BLIK transactions using the code generated by the client's bank mobile application.
Season 5
Asta Inventory of Things is a system that allows you to manage IoT
Season 5
SmartPorter is a combination of an electronic lock with an online management system
Season 5
Retailic helps to achieve above-average results by supporting the creation of added value in retail.
Season 5
The Shield.Bike system is a dedicated system created for the protection of traditional bicycles and e-bicycles.
Season 5
Billtech is an application that allows you to easily integrate all recurring bills in one place
Season 5
UnifiedAPI enables efficient, fast and effective integration with banking systems in many countries
Season 5
Teraz Energia offers services related to energy efficiency, management of distributed generation, consumption and storage of electricity and heat.
Season 4
Wandlee deliver chatbots. Automated and AI powered software to sell products, promote brand and support consumers via messaging platforms (Facebook Messenger, Skype, Kik, Slack, Twitter, Amazon Echo and SMS).
Season 4
QuantoS Connect IoT is a software layer located between the IoT devices and management platform, which will be located in the company providing the solution, Orange Poland or at customers’ premises (depending on the solution’s model).
Season 4
Tos is a system for sending VAT invoices in the B2B model. The main goal is to eliminate invoice printing.
Season 4
Tutlo is a platform that allows to learn English by matching users with native speakers (via web browser or mobile application). The person who wants to start learning a foreign language on the platform buys a package of lessons.
Season 4
We have created a universal language of perfect communication between people and devices. Treesat.io features interoperability – it can communicate with every ecosystem of Internet of Things.
Season 4
It keeps watch over your security, warns you about car theft attempt, informs you about technical difficulties, and reminds you about car’s services.
Season 4
The deregulation of the energy markets, the development of renewable technologies and the prosumer economy have significantly increased the competition and have caused the emergence of new actors on the market.
Season 4
Take Task is a solution thanks to which the agent can take up tasks and perform them in the field (e.g. Audit of 100 stores, or mystery client).
Season 4
Applica robotizes business processes related to semantic analysis and processing of unstructured text data in the natural language, primarily in the Polish language and other inflected languages.
Season 3
By using Deskdoo you can manage your office work, prepare projects, share files, manage tasks, edit graphics, collaborate with teammates etc.
Season 3
iWisher is a wishlist app with fintech and e-commerce solutions. The application allows users to collect things that they would like to get.
Season 3
Sher.ly is like a supercharged Dropbox service running from user-owned storage: a local cloud without data limitations and shared data security maintained every step of the way.
Season 3
Innovative solution aimed to provide information on free parking lots in cities.
Season 3
WISE STORIES is personalized game books in which child becomes a hero of the story and can affect on it evolution.
Season 2
Brinch is all about bringing customers to a place (concert, store, museum…) and enriching their in-store experience. Brinch is a cloud platform, integrated with mobile application through SDK (iOS, Android).
Season 2
During traffic situations’ difficulties, Hollo permit you to easily and quickly provide information about the vehicle to help forward the incident details to service providers.
Season 2
This mobile application is intent for gamification of customer’s life and their relationship with brands.
Season 2
Kekemeke is a free effective loyalty application program
Season 2
OORT is a unique global technology that allows users to control devices in their environment using a single application on smartphone or tablet, regardless of their manufacturer.
Season 2
PKRM offers a 3meter Location Based Services (LBS) after assistance femtocell.
Season 1
PublishSoSimply, by the company CREW4WEB, is a great e-magazines and e-newsletters editor: simply copy/paste the desired text and graphics into fully prepared templates!

Masz ciekawy pomysł na startup?

Z Orange Fab pomożemy Ci go zrealizować

Aplikuj już dziś!