Startupy w ramach Orange Fab

Sezon 7
cogniitvX to platforma AI, która monitoruje i zarządza powierzchnią handlową
Sezon 7
Witbee jako certyfikowany partner Google Marketing Platform, specjalizuje się w marketingu opartym o dane. Nasza wiedza, doświadczenie i technologia pomaga organizacjom ulepszać analizy, optymalizować aktywności marketingowe i zwiększać zyski.
Sezon 7
Wiemy, nawet instynktownie, że uśmiech jest dobry i przydatny. Jednak do zbudowania każdego nawyku, również nawyku uśmiechu, potrzebujemy nagrody. I tym właśnie zajmuje się Quantum CX.
Sezon 7
Nextep Technologies to startup technologiczny, specjalizujący się w tworzeniu dedykowanych rozwiązaniach IT oraz IoT na potrzeby szeroko pojętego rynku energetycznego, w szczególności w obszarze sprzedaży energii oraz zarządzania efektywnością energetyczną.
Sezon 7
SEZO A1M to kompaktowy czujnik służacy do pomiarów środowiskowych oraz jakości powietrza zintegrowany z platformą Orange Live Object.
Sezon 7
CoreDF pracuje nad rozwiązaniami do akceleracji przetwarzania oraz analizy danych w środowiskach Big Data.
Sezon 7
Unikalna hybryda kompetencji osób pochodzących z różnych środowisk, dziedzin nauki i obszarów nowych technologii zaowocowała stworzeniem innowacyjnych rozwiązań sensorycznych.
Sezon 7
Power Cloud Connector jest urządzeniem umożliwiającym odczytywanie danych oraz kontrola urządzeń elektroenergetycznych pracujących w instalacjach fotowoltaicznych.
Sezon 7
Augmented Vision  to rozwiązanie do zdalnej pomocy eksperta w czasie rzeczywistym. Produkt wykorzystuje technologie rzeczywistości rozszerzonej (AR) z wizją komputerową (CV).
Sezon 6
PySENSE to firma działająca w obszarze Internet of Things, ze szczególnym naciskiem na sektor smart metering. Dostarczamy rozwiązanie do zdalnych odczytów mediów oraz zdalnego zarządzania licznikami, bez konieczności ich wymiany na nowe.
Sezon 6
Fabryka Bezpieczeństwa FABE Sp. z o.o. jest firmą inżynierii bezpieczeństwa przemysłowego, ukierunkowaną na innowacyjne działania związane z podnoszeniem i utrzymywaniem standardu bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych.
Sezon 6
SentiSquare wykorzystuje przetwarzanie języka naturalnego (NLP) w celu ulepszenia procesu obsługi klienta. Automatyzacja, zwiększanie wydajności, oszczędzanie czasu, poprawa CX i inteligentna sprzedaż.
Sezon 6
Platforma Vizum Factory umożliwia ciągłe monitorowanie wszelkich zasobów ruchomych (pojazdy, pracownicy, narzędzia) na terenie przedsiębiorstwa w przestrzeniach otwartych i zamkniętych.
Sezon 6
Placeme to aplikacja data-as-a-service, która dostarcza informacji o klientach i potencjale sprzedaży w danej lokalizacji. Wykorzystując algorytmy uczenia maszynowego placeme pomaga optymalizować budżety między innymi w działach ekspansji, sprzedaży i marketingu.
Sezon 6
VR-LEARNING to platforma oferująca wynajem wirtualnych pokoi, sal szkoleniowych i konferencyjnych.
Sezon 6
NMT oferuje system elektronicznych etykiet cenowych. Umożliwia w efektywny sposób oznakować produkty na półkach sklepowych, wieszakach czy gablotach.
Sezon 6
Escoral oferuje elektroniczny system ekranów informacyjnych e-ink. System umożliwia oznakowanie obszarów/stref lub pomieszczeń, wyświetlenie właściwej informacji oraz personalizowanie i zarządzanie informacjami na ekranie.
Sezon 6
Tutorial Online to rozwiązanie zapewniające wsparcie użytkowników aplikacji webowych oraz użytkowników stron WWW.
Sezon 5
Whirla – bezprzewodowe ładowanie telefonów dla kawiarni, biur, centrów handlowych i innych przestrzeni publicznych. Whirla udostępnia energię użytkownikom przestrzeni, jednocześnie tworząc skuteczny kanał marketingowy dla właścicieli lokali.
Sezon 5
Fastpass to pierwsza w Polsce aplikacja pozwalająca przyjmować płatności bezgotówkowe w oparciu o transakcje BLIKIEM za pomocą kodu generowanego przez aplikację mobilną banku Klienta.
Sezon 5
NaviParking - an application that allows to optimize the allocation of parking spaces and find the nearest place to park.
Sezon 5
Erly to rozwiązanie dla rozładowującego się telefonu, gdziekolwiek jesteś, bez dodatkowych kabli z szybkim, wygodnym i najbardziej mobilnym dostępem do energii.
Sezon 5
JT Weston - Twórca aplikacji Makigami - innowacyjnej platformy automatyzacji pracy i procesów biznesowych, która umożliwia szybkie przekształcenie procesów manualnych w automatyczne .
Sezon 5
Producent solarnie zasilanej, inteligentnej infrastruktury dla miast i klientów biznesowych. W skład oferty wchodzą: solarne ławki, solarne przystanki, czy solarne infokioski.
Sezon 5
Asta Inventory of Things to system pozwalający zarządzać zasobami IoT
Sezon 5
SmartPorter to profesjonalne połączenie zamka elektronicznego z internetowym systemem zarządzania
Sezon 5
Retailic pomaga osiągać ponadprzeciętne wyniki wspierając budowę wartości dodanej w handlu detalicznym.
Sezon 5
System Shield.Bike jest dedykowanym systemem stworzonym do zabezpieczenia rowerów tradycyjnych oraz rowerów ze wspomaganiem elektrycznym tzw. eBike.
Sezon 5
Billtech to aplikacja pozwalająca na łatwe zintegrowanie wszystkich cyklicznych rachunków w jednym miejscu
Sezon 5
UnifiedAPI umożliwia sprawną, szybką i efektywną integrację z systemami bankowymi w wielu krajach
Sezon 5
Firma Teraz Energia oferuje usługi związane z efektywnością energetyczną, zarządzaniem rozproszoną generacją, konsumpcją i magazynowaniem energii elektrycznej i cieplnej.
Sezon 4
Take Task to rozwiązanie, w którym klient zleca wykonanie zadań w terenie (np. audyt  100 sklepów, lub tajemniczy klient). Zadanie jest umieszczane w platformie i publikowane w aplikacji mobilnej.
Sezon 4
Applica prezentuje innowacyjne rozwiązanie polegające na wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) w celu automatyzacji procesów biznesowych, w tym komunikacji tekstowej z klientami  na czatach, forach, aplikacji Messenger.
Sezon 4
Tutlo to platforma do nauki języka angielskiego umożliwiająca połączenie na żądanie z native speakerem (przez przeglądarkę internetową lub  aplikację mobilną). Osoba, która chce rozpocząć naukę języka obcego wykupuje na platformie pakiet lekcji.
Sezon 4
Lerta prezentuje rozwiązanie służące do analityki zużycia energii. W przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania typu “customer engagement” Lerta osiąga wysoki poziom szczegółowości i personalizacji wskazówek oraz komunikatów.
Sezon 4
Dotsens Car Assistant to system, którego podstawowym elementem jest lokalizator pojazdów pozbawiony opłat za transfer. Rozwiązanie oferuje wiele aplikacji mobilnych i internetowych, dostępnych dla użytkowników również bez opłat.
Sezon 4
Treesat.io jest otwartym narzędziem, połączeniem rynku usług i Internetu Rzeczy. Architektura rozwiązania pozwala na podłączenie do niej dowolnego urządzenia elektronicznego lub zespołu urządzeń.
Sezon 4
Tos to system do przesyłania faktur VAT (FV) w modelu B2B, którego głównym celem jest likwidacja wydruku faktur. Podczas robienia zakupów wystarczy podać nr NIP kupującego, a sprzedawca zamiast wydrukować FV wyśle ją na konto klienta w systemie.
Sezon 4
Wandlee specjalizuje się w tworzeniu algorytmów sztucznej inteligencji (AI), dzięki której automatyzuje różne obszary marketingu, obsługi klienta czy sprzedaży.
Sezon 4
Rozwiązanie QuantoS Connect IoT to warstwa mediacyjno-software’owa znajdująca się pomiędzy urządzeniami IoT, a platformą zarządzającą, która będzie zlokalizowana w firmie dostarczającej rozwiązanie, Orange Polska lub u klientów ( zależnie od modelu rozwiązania).
Sezon 3
WISE STORIES to personalizowany gamebook, w którym dziecko staje się bohaterem fabuły i może wpływać na jej przebieg.
Sezon 3
T4P jest innowacyjnym rozwiązaniem, które informuje o dostępności wolnych miejsc postojowych w miastach. Rozwiązanie jest oparte o specjalnie zaprojektowane przez nas kamery IP.
Sezon 3
Firma została powołana w 2013 roku i zadebiutowała z Betą Sher.ly na konferencji TechCrunch Battlefield w Berlinie zyskując ciepłe przyjęcie i ponad 600 użytkowników w ciągu 2 dni.
Sezon 3
iWisher jest marketplacem B2B2C, który użytkownikom pozwala zrealizować ich marzenia dzięki funkcji wishlisty zintegrowanej z funkcją bankową.
Sezon 3
Deskdoo rozwiązanie dostępne w modelu oprogramowania jako usługi lub jako prywatna chmura dla klientów korporacyjnych. Wspiera pracę zespołów rozporoszonych oraz pracowników zdalnych.
Sezon 2
Platforma Komunikacji i Rozwiązań Mobilnych to opatentowany sposób wykrywania telefonu komórkowego za pomocą małej stacji nadawczej. Spółka wykorzystuje małe stacje nadawcze do świadczenia value added services jak np. LBS.
Sezon 2
OORT to nowe spojrzenie na rozwiązania typu “smart home”. Pozwala użytkownikom kontrolować urządzenia w ich otoczeniu za pomocą jednej aplikacji w smartfonie lub na tablecie, bez względu na ich producenta.
Sezon 2
Aplikacja mobilna służy do grywalizacji życia i wzmacniania więzi klientów z markami.Gra toczy się w świecie rzeczywistym, akcje są oparte o aktywności w otaczającym nas środowisku.
Sezon 2
Usługa pozwala na szybkie znalezienie i wezwanie pomocy np. holownika w najbliższej okolicy w przypadku awarii lub wypadku drogowego. Klient może także rozliczyć należność za usługę dzięki modułowi płatności mobilnych.
Sezon 2
Platforma Brinch to rozwiązanie, które zmienia doświadczenia Klientów sklepów, a jednocześnie wspiera procesy sprzedaży i pozwala lepiej poznać zachowania i nawyki Klientów. 
Sezon 1
Kreator magazynów, do którego wystarczy jedynie wkleić tekst i zdjęcia, a dzięki szablonom utworzy się gazeta z unikalnym linkiem z możliwością czytania w aplikacji na iPada, w przeglądarce oraz jako PDF.

Masz ciekawy pomysł na startup?

Z Orange Fab pomożemy Ci go zrealizować

Aplikuj już dziś!